Хімічний запах взуття

Взуття. Хімічний запах

Обираючи при купівлі взуття, ми звертаємо увагу на ціну, зовнішній вигляд, якість матеріалу (шкіра чи шкірзамінник), однак практично не звертаємо увагу на запах, який має матеріал, з котрого вироблене взуття. Той же шкірзамінник може бути якісним і відповідати усім належним стандартам, а може нанести серйозної шкоди здоров’ю людини. Прикладом послужить наступна пара чоловічих туфель.

Хімічний_запах_взуття                 Хімічний_запах_взуття_2

Ця пара взуття цікава тим, що при однаковому вигляді та розмірі, різниться маркуванням виробника і має сильний хімічний запах, який виділяє матеріал, з котрого це взуття виготовлено. Позбутися цього запаху неможливо, через годину-дві такого запаху набувають шкарпетки, летючі молекули-носії цього запаху проникають в тканини і рідини тіла людини, що одягнула таке взуття.

Неприйнятна, але зрозуміла логіка невідомого, швидше за все китайського виробника, котрий відправляє це в далеке зарубіжжя: не для себе це робиться, не він це буде носити.

Неприйнятна і незрозуміла позиція українських бізнесменів, які це закуповують, та українських реалізаторів такої продукції, котрі переконують покупців це купувати, звертають увагу на легкість, зручність взуття і жодним словом не згадують про неприємний та шкідливий для здоров’я запах.