Про застосування Пумпану – ставлення та рекомендації лікарів, відгуки хворих

Застосовувати Пумпан при проблемах з серцево-судинною системою рекомендацій багато, спонукає до цього і телевізійна реклама, але не все однозначно з цим відомим препаратом. Здавалося б нічого складного немає – вбили в рядок пошуку браузера Інтернету слова Пумпан відгуки або Пумпан застосування і читаємо історії хворих, що приймали препарат та розповідають про його ефективність або її відсутність.

Було б так просто – світ наш був би кращим зі світів. Та все ж ходять цим простим шляхом тисячі користувачів Інтернету, підемо й ми, і Google нам буде в поміч!

Про бідний Пумпан замовимо (чи замовлене?) слово

Ось кілька розповідей про ефективність застосування Пумпану, аби були вони переконливішими, нижче наводжу зняті картинкою фрагменти інтернет-сторінок, що містять слова людей, котрі лікувались цим препаратом.

Перша переконує, що препарат відмінно допомагає!

Пумпан_1

Друга – він просто супер!

Пумпан_2

Дядечко пив, і серце стало рідше турбувати

Пумпан_3

Четверта - хороший, тому що гомеопатичний

Пумпан_4

Суперечлива, яку обов'язково варто прочитати, тому наводжу повний текст, і не скриншотом, а звичайними літерами (орфографію і пунктуацію зберігаю, помилки не виправляю). Він переконує – підійде не всім!

Я як і багато інших людей страждаю серцевими захворюваннями, чого тільки немає і аритмія і пролапси 2-х клапанів, загалом цілий букет.
Років два тому призначили мені "Пумпан", пропити його слід було місяць. Я купила відразу велику пляшку, адже так економніше та й в аптеку не треба кілька разів бігати.
Приймала я ліки 2 рази по 10 крапель, як і було призначено, відразу скажу, що задоволення малоприємне, хоча те що корисно рідко буває смачним.
На жаль після місяця приймання я поліпшень не помітила, моє серцебиття не тільки не покращилося, а навіть навпаки.
Хоча в інструкції і зазначено, що на початку приймання таке можливо, але не цілий же місяць!
До складу препарату входить етиловий спирт і витяжки натуральних рослин, а термін його придатності цілих 5 років!
Випускають "Пумпан" в коричневих скляних пляшечках по 20, 50 і 100 мл, тому й ціна на них різна від 73 грн.
Не дивлячись на те, що мені не підійшли все ж вважаю "Пумпан" хорошим препаратом і раджу для профілактики серцево-судинних захворювань!

Час використання: 1 місяць
Рік випуску / покупки: 2013
Загальне враження: Підійде не всім

І що сказати? Пила людина місяць, серцебиття не покращилося, але рекомендує, напевно тому, що пляшечки великі і термін придатності цілих п'ять років. Сумно якось ...

Все ж сказати є що, дуже навіть що. Небагатьом користувачам Інтернету відомо про цікавий інтернет-промисел – «написання відгуків на сторінках сайтів, на форумах, в соціальних мережах». Пишуть про товари, послуги, сервіси, платять за це копійки, але коли роботи немає і за копійку кажуть спасибі. І пишуть. Тож будемо пам'ятати, що слова можуть бути проплаченими і не усілякий відгук людиною, що лікувалась Пумпаном, залишений.

Склад і форма випуску препарату Пумпан

Хотів сказати – забудемо на декілька хвилин про Інтернет і звернемо увагу на склад препарату - та зась! Ось скриншот (так наче переконливіше) з інформацією інтернет-сторінки про склад Пумпану:

Склад_препарату_1

Читаю і очам не вірю, виявляється в препараті активні компоненти – по 10 мл, глід – 20 мл, який же це гомеопатичний засіб? Почухав маківку і пішов далі:

Склад_препарату_2

Ось вони, давні знайомі – D1, D6, D12 (бажаючим почитати про гомеопатичних розведеннях сюди або сюди), відразу від серця якось відлягло :), з гомеопатією сперечатися... Звернемося краще ми до професіоналів, кому як не лікарям із багаторічною практикою сказати зараз своє вагоме слово.

Відгуки лікарів про застосування та дієвість препарату Пумпан

Звернемося ми в Дискусійний Клуб Російського Медичного Сервера, де чудові лікарі консультують хворих людей, що звернулися до них за допомогою. Вбив я в поле пошуку слово Пумпан і спробував дізнатися думку лікарів про застосування препарату в кожному випадку, коли про Пумпан згадувалося.

Випадок перший. Питання:

Чоловік, 67 років ... лежачий рівно рік після перенесеного мікроінсульту. Мови немає, нещодавно почав рукою показувати на область серця, скаржиться і стогне, постійно стогне, хоче відкашлятися і відкашлюється в'язким слизом. ... Думаю що є застійна серцева недостатність. Давав Пумпан таблетки для розсмоктування – але піднявся тиск і пульс до 105. Підкажіть, що можна зробити? Лікаря викличу тільки в понеділок, що можна дати вже сьогодні?

Відповідь лікаря даю скриншотом – картинкою, знятою зі сторінки:

Лікар_про_пумпан_1

Випадок другий. Прохання допомоги від хворої жінки:

... Прискорене серцебиття з нестачею повітря на піку з 1 до 4:00 ночі, посилення при найменшому русі тіла в положенні лежачи або в положенні стоячи з положення лежачи. Приймаю після нападу тільки "тіотриазолін" і "Пумпан" 10 крапель, щоб не повторювалося, але по-моєму допомагає тільки сходити в туалет по-великому. Що ж мені робити? Панічні атаки і депресії я не беру до уваги, не схильна. До того, як з'явилися напади – 2 місяці тому –була сильна втома

Відповідає лікар Галина Афанасіївна Мельниченко:

Лікар_2

Викликала посмішку відповідь хворої:

Так, я знаю, що препарати "тіотриазолін" і "Пумпан" не виліковують мої напади. 2 місяці тому мені їх прописав ендокринолог з поліклініки (у відповідь на скарги про напади). Зараз вони діють на мене як проносне)) і, як я вже говорила, сходжу в туалет і після почуваюся чудово, ніч, що залишилася, сплю без пробуджень

Випадок третій – сильно б'ється серце:

Вітаю.
Жінка, 37 років, 165/55.
Тахікардія 100 уд / хв, низький гемоглобін 105-115.
Ось уже 2 місяці серце б'ється дуже сильно, не часто, а саме сильно. При цьому частота знизилася до 80-90 ударів. У спокої я відчуваю кожен удар, і в спокої і в активному стані я бачу як воно б'ється, зліва груди пульсують в такт скорочень. Неприємно... Скоріше для профілактики виписали магне В6 і Пумпан. П'ю 2 тижні – змін не помітила.

Відповідає лікар:

Лікар_3

Випадок четвертий, цього разу просто розповість скриншот сторінки:

Лікар_про_пумпан_4

Випадок п'ятий – коментарів не вимагає:

Лікар_5

Можна продовжувати, але чи варто? В Дискусійному Клубі Російського Медичного Сервера я не знайшов жодного позитивного відгуку лікаря, жодної рекомендації лікаря застосувати Пумпан при лікуванні серцево-судинних захворювань.

Здоров'я всім, хто дочитав цей опус!

Якось сумно все це, чи не так...

Теґи_health